سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ماشین لباسشویی رگال تعمیر نشتی آب لباسشویی در تهران

ماشین لباسشویی رگال تعمیر نشتی آب لباسشویی در تهران : برای هر وسیله برقی موجود در منزل امکان این که برای آن ایرادی پیش بیاید و نیاز به سرویس و تعمیرات داشته باشد، وجود دارد که یکی از این وسایل برقی، ماشین لباسشویی رگال می تواند باشد. این وسیله برقی امکان دارد در طول مدت هنگام بکارگیری بکارگیری طولانی یا نحوه کار نادرست با آن و یا خیلی موارد دیگر نیاز به سرویس و یا تعمیر داشته باشد. نشتی آب لباسشویی یکی از موارد خراب شدن این وسیله می باشد که به علت قرار گرفتن آب در کنار برق میتواند برای کسی که با ماشین لباسشویی رگال در تماس است خطر بالقوه داشته باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی رگال تعمیر نشتی آب لباسشویی در تهران

با خبر شدن از نشتی ماشین لباسشویی رگال 

برای اینکه از نشتی ماشین لباسشویی رگال خود مطلع شوید ماشین لباسشویی را روشن و یک سیکل از شست و شو را انتخاب کنید و با دقت اطراف ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی رگال مخصوصا بخش های پشتی و زیر آن را چک کنید. اطراف درب و محفظه جاپودری را نیز چک کنید. اگر آبریزی در اول شست و شو باشد و پس از سپری شدن چند دقیقه اول سیکل شست و شو، آبریزی قطع شود.

دیگ ماشین لباسشویی رگال

برای اینکه خراب شدن ماشین لباسشویی رگال هزینه زیادی را برای شما به وجود نیاورد، بهتر است آن را در بخشی به طور کامل تراز و صاف قرار دهید. عدم تراز بودن این ماشین لباسشویی رگال سبب می شود تا به زمان کار و تکان خوردن ضربه هایی را به ماشین لباسشویی رگال وارد کرده که سبب شکاف فرسایشی و سوراخ می شود که همین عوامل سبب به وجود آمدن نشتی آب نیز می باشند.

ماشین لباسشویی

کاسه نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی رگال

تراز نبودن ماشین لباسشویی رگال یکی دیگر از مواردی است که سبب نشتی این ماشین لباسشویی رگال از طریق ببلرینگ و کاسه نمد می شود. و نیز بکارگیری نادرست از آن مانند به کار بردن حجم لباس هایی بیش از ظرفیت لباسشویی سبب به وجود آمدن نشتی خواهد شد که در حالت بروز چنین ایرادی و تخصصی بودن آن باید به تکنسین متخصص رجوع کنید.

از دیگر دلایل نشت آب از زیر ماشین لباسشویی رگال ، باید به موارد زیر نیز اشاره کرد:

نشتی آب از جاپودری ماشین لباسشویی رگال
نشتی آب از شلنگ جاپودری به دیگ
نشتی آب از شلنگ شیر برقی به جاپودری