سفارش تبلیغ
سرور مجازی
سرور مجازی

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پارس در تهران کرج

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پارس در تهران کرج :فروش بالای محصولات پارس میسر نمی شود مگر با وجود تعمیرگاه گسترده در تمام شهرها و استانها. تعمیرگاه توربو سرویس در زمینه پارس با سالها تجربه و تخصص با دارا بودن پرسنل مجرب و تحصیل کرده مفتخر است همه روزه در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی بسیاری از مشتریان و مشترکین محصولات پارس بوده است.تعمیرگاه پارس توربو سرویس  بابت تعمیر و نصب و راه اندازی یخچال فریزر پارس - ساید بای ساید  پارس

پارس


نمایندگی تعمیرات یخچال فریزرپارس در تهران کرج

در خصوص معایبی که دستگاه های یخچال فریزر پارس ، ساید بای ساید پارس ،دارند مشتریان محترم می توانند با راهنمایی کارشناسان تعمیرگاه پارس ، احتمالات خودشان دستگاه را رفع عیب نمایند؛ که در این صورت نیازی به مراجعه کارشناسان تعمیرگاه  پارس  نمی باشد. در غیر اینصورت اپراتورها با دریافت آدرس و شماره تلفن، بلافاصله تکنیسین ها و تعمیرکاران مجرب و متعهد را به منازل مشتریان اعزام و کمتر از 2 ساعت، تعمیر دستگاه انجام می شود. یکی از خصوصیات تعمیرگاه  پارس  و تعمیرگاه مرکزی  پارس  ، تعمیر دستگاه معیوب کمتر از 2 ساعت بوده و این مرکز بطور شبانه روزی فعال می باشد. تمام قطعات تعویضی، اصلی و با برچسب  پارس بوده است. اگر چنانچه قطعات اصلی بر روی دستگاه شما نصب شود، طول عمر دستگاه بسیار بالا بوده و این مهم رضایت مشتریان را به همراه خواهد آورد.

تعمیر

تعمیرگاه  پارس  در تهران کرج

تعمیرگاه  پارس  توربو سرویس در تهران کرج یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی  پارس  با تربیت نیروهای متخصص در زمینه اپراتوری و جوابگویی مشتریان و همچنین راهنمایی تلفنی مشتریان و مشترکین محترم و دارا بودن کادر فنی جهت نصب و تعمیر یخچال فریزر پارس ، ساید بای ساید  پارس بوده و توانسته است در طول سالیان متمادی، جوابگوی نیازهای مشتریان محترم لوازم خانگی  پارس  باشد و این خدمات در رضایت مشتریان  پارس  تأثیر بسزایی گذاشته است.

چرا برای تعمیر لوازم خانگی پارس تعمیرگاه توربو سرویس را انتخاب می کنید؟

  •     راهنمایی دقیق مشترکین توسط پرسنل Call Center در تعمیرگاه  توربو سرویس
  •     اعزام سریع و به موقع تعمیرکاران شرکت در تعمیرگاه و تعمیرگاه  توربو سرویس
  •     رفع عیب دستگاه در کمتر از 2 ساعت در تعمیرگاه توربو سرویس
  •     استفاده از قطعات اصلی در تعمیرگاه مجاز و تعمیرگاه مرکزی  توربو سرویس
  •     تعرفه قیمتی پایین و باصرفه جهت مشتریان تعمیرات  توربو سرویس
  •     انجام تعمیرات و اخذ مبلغ تعمیرات با رضایت مشتری در تعمیرگاه  توربو سرویس
  •     تحویل دائمی قطعات به مشتریان در تعمیرگاه  توربو سرویس
  •     ضمانت 36 ماهه جهت تعمیرات انجامشده در تعمیرگاه  توربو سرویس
  •     Happy Call مشتریان ، پس از انجام کار در تعمیرات توربو سرویس
  •     اخذ رضایت نهایی مشتریان در تعمیرگاه توربو سرویس